Dzień Dobry TVN

sezon 30

Dzień Dobry TVN

Matej Kus to były czeski żużlowiec. Po wypadku na torze nie był w stanie rozpoznać własnego ojca, ale zaczął płynnie mówić w języku angielskim, którego wcześniej nie znał. Medycyna zna zaledwie kilka podobnych przypadków. – Ten syndrom trwał chyba dwa tygodnie i potem już wszystko zniknęło i było tak, jak wcześniej – powiedział.

Jeden człowiek – 14 języków

Konrad Jerzak vel Dobosz to poliglota, który zna 14 języków obcych. – To jest po prostu pasja połączona z pracą i wytrwałością – wyznał. Jak według niego najlepiej uczyć się języków?

Serwis informacyjny

Dagmara Kaczmarek-Szałkow przedstawiła wiadomości z kraju i ze świata.

Ser z wyższych sfer

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotowywał dania z serem w roli głównej. Jak zrobić steki z kalafiora panierowane serem długo dojrzewającym i chrupiące serowe tortille?

Totalne remonty Szelągowskiej u Mateusza

W kolejnym odcinku „Totalnych remontów Szelągowskiej” Dorota wyremontowała mieszkanie Mateusza Kłosińskiego, ratownika medycznego ze Skarżyska. Do programu zgłosiła go siostra Ania Garlej. – Jesteśmy tutaj po to, i to nas przekonało w zgłoszeniu, żeby im pokazać, ze dobro wraca – zdradziła Dorota Szelągowska.

Czy czeka nas czwarta fala pandemii?

Michał Rogalski tworzy bazy danych na temat epidemii koronawirusa w Polsce. Nazywany jest polskim „prorokiem pandemicznym” . W „Dzień Dobry TVN” opowiedział o swoich przypuszczeniach dotyczących rozwoju pandemii. – Nie możemy teraz dziko znosić wszystkich obostrzeń, bo zaraz będziemy mieć powtórkę z rozrywki. To jeszcze nie jest czas na otwierania szampana – ostrzegał. Co zrobić, by uniknąć kolejnej fali koronawirusa?