Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

"Chyłka - Zaginięcie" to serial, który jest adaptacją prozy Remigiusza Mroza. Jedną z głównych ról gra Filip Pławiak. Aktor wciela się w postać aplikanta Konrada Oryńskiego. O grze w serialu "Chyłka" i swojej karierze Filip Pławiak opowiedział w „Dzień Dobry TVN”. Czy łączy go coś więcej z serialową koleżanką Magdaleną Cielecką? – Bardzo się lubimy, co mnie bardzo cieszy, bo w pracy jest fajnie, jak jest fajna atmosfera – wyznał aktor.

Grażyna Szapołowska i Katarzyna Jungowska o wymarzonym projekcie

Kinga Burzyńska spotkała się z Grażyną Szapołowską i Katarzyną Jungowską. Jaki projekt będą wspólnie realizowały matka z córką? – To jest film krótkometrażowy, festiwalowy, na cały świat – zdradziła reżyserka o filmie „Wiedźma”, który ma zamiar nakręcić. O czym będzie opowiadał? Co wybitna polska aktorka sądzi o pomyśle córki?

XII edycja OFF Camera wystartowała

Festiwal Mastercard Off Camera już trwa. Na wczorajszej gali otwarcia Marcin Sawicki rozmawiał z Marią Dębską, Magdaleną Lamparską oraz wieloma innymi osobami z show biznesu. Czym dla nich jest kino niezależne? – Jest kontrowersyjne, łamie często różne tematy tabu i to jest piękne – powiedziała Julia Wieniawa. Czego szukają w filmach? A jakie atrakcje czekają na festiwalowych gości?

Kasia Stankiewicz – życie w ciągłym biegu

W studiu „Dzień Dobry TVN” Kasia Stankiewicz opowiedziała trochę o swoim życiu w ciągłym biegu. Jak układa się jej współpraca z Varius Manx? Wokalistka opowiedziała o najnowszej płycie, na której jest autorką wszystkich tekstów piosenek. Zdradziła również, jak wygląda życie w trasie. A jakie są jej pasje oprócz muzyki? – Mnie zawsze ciągnęło do sportu – wyznała artystka.

Bieg Straceńców

Maciej Dolega pojechał do Głogowa, gdzie odbywa się „Bieg Straceńców”. Tam rozmawiał z Jerzym Górskim oraz Jakubem Gierszałem. Jak wygląda ich znajomość po tym, jak aktor wcielił się w rolę sportowca w filmie „Najlepszy”?

Robot, który oprowadza małych pacjentów

Dzięki Leosiowi, za pomocą aplikacji połączonej z internetem, mali pacjenci mogą zwiedzać poznańskie zoo prosto ze szpitalnych łóżek. Gośćmi „Dzień Dobry TVN” byli dziś Agnieszka Woźniak-Starak, ambasadorka Fundacji Don Vittorio for Wild Animals i Łukasz Bodnarowski, prezes fundacji i twórca akcji „Misie dzieciom”. Pan Łukasz opracował system, dzięki któremu chore dzieci ze szpitala im. Degi mogą wybrać się na wirtualną wycieczkę do ogrodu zoologicznego w Poznaniu.