Dzień Dobry TVN

sezon 30

Dzień Dobry TVN

Adam Fidusiewicz na polskiej scenie filmowej zadebiutował już w 1995 roku. Serca widzów skradł swoją rolą Stasia w filmie „W pustyni i w puszczy”, a przez osiemnaście lat towarzyszył telewidzom, jako Maks Brzozowski, w serialu „Na Wspólnej”. Niedawno jednak ogłosił, że postanowił odejść z produkcji. Czy zobaczymy go jeszcze w serialu? W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” zdradził, w którym zagranicznym projekcie weźmie udział.

Pogoda na dziś

Diana Kautz wybrała się z wizytą do poznańskiego ZOO, skąd przedstawiła dzisiejszą prognozę pogody. Jakie temperatury nas czekają?

Najlepsze książki dla dzieci

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Książki. Czy w związku z pandemią, Polacy częściej sięgają po lektury? W naszej kawiarence dziennikarka Katarzyna Stoparczyk opowiedziała o najlepszych książkach dla najmłodszych.

Kwiecień plecie w kuchni

W dzisiejszej kuchni programu Andrzej Polan przygotowywał pyszne, wiosenne dania. Jaki jest przepis na domowe ciasto drożdżowe z rabarbarem?

Hyper Son w piosence „Joanna Dark”

Hyper Son to polski zespół, tworzący muzykę, która jest mieszanką popu, hip-hopu i elektroniki. Muzycy na dzisiejszej scenie wykonali utwór „Joanna Dark”.