Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Gok Wan to światowej sławy brytyjski projektant mody i stylista. Do naszego kraju przyjechał, aby pomóc przyszłym pannom młodym w wyborze wymarzonej sukni.  W rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedział, co sądzi o Polsce oraz o swoim nowym programie „Salon sukien ślubnych Goka”. Co ciekawego w nim zobaczymy i jakie zadania ma stylista? – Moja rola polega na tym, żeby wszystko co jest w głowach bohaterek rozłożyć na czynniki pierwsze i zamienić na najpiękniejszą suknię – wyznał projektant.

Gok Wan pomoże Polkom wybrać suknie ślubne

W studiu „Dzień Dobry TVN” dyrektor programowy kanałów lifestylowych TVN Discovery Małgorzata Łupina zdradziła, jak doszło do powstania programu „Salon sukien ślubnych Goka”. Opowiedziała również o zamiłowaniu Gok Wana do kultury polskiej oraz Polaków. Wyjaśniła także skąd wzięła się tak duża popularność na programy związane z tematyką weselną. – Ludzie zaczęli się trochę bawić ślubami – wyznała. Wicedyrektor programowy kanałów lifestylowych TVN Discovery Bartosz Główczyński przedstawił stronę biznesową produkcji tego typu projektów. Jakie są przeszkody w organizowaniu wymarzonego ślubu?

Bieg Straceńców

Maciej Dolega wybrał się do Głogowa, gdzie odbywa się dzisiaj „Cross Straceńców”.  Ideą biegu jest walka z własnymi słabościami i pokonanie strachu co gwarantuje na mecie ogromną satysfakcję. Kto bierze udział w zawodach? Prezenter przedstawił również prognozę pogody na najbliższe dni.

Danzel – 15 lat temu podbił rynek muzyczny hitem „Pump It Up”

Danzel jest obecny na polskiej scenie muzycznej nieprzerwanie od czasu, gdy podbił serca polskich fanów i zagościł na szczytach list przebojów z utworem „Pump It Up”. W studiu „Dzień Dobry TVN” wyznał, skąd wziął pomysł na swój słynny utwór oraz z czego czerpie inspiracje na nowe piosenki. Opowiedział również o swoich wizytach w Polsce i emocjach związanych z naszym krajem. - Do tej pory rynek polski jest dla mnie numerem jeden i tutaj najbardziej lubię grać koncerty - zdradził. Jakie ma plany na przyszłość?