Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

 

Po ponad 3 miesiącach spędzonych poza granicami Polski Natalia Siwiec z rodziną wróciła bezpiecznie do kraju. Jej droga powrotna była długa, kręta i usłana trudnościami. W programie modelka opowiedziała o tym, z jakimi przeciwnościami losu musiała zmierzyć się jej rodzina, by z powrotem znaleźć się w domu.

Barbara Pasek i wiadomości ze świata gwiazd

W rozmowie z prowadzącymi Barbara Pasek zdradziła najnowsze wieści z show-biznesu. Opowiedziała między innymi o nowej piosence zespołu The Rolling Stones i filmie dokumentalnym o Whitney Houston.

Jak wykonać łąkę kwietną na balkonie?

W trudnym dla nas czasie zróbmy coś, co poprawi nam humor. Zajęciem, które ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie jest szperanie w ogrodzie. O tym, jak wysiać łąkę kwietną na balkonie opowiedział w „Dzień Dobry TVN” ogrodnik Karol Podyma.

Jakie rośliny przeżyją suszę?

Dużo czasu spędzamy teraz na naszych balkonach i w ogródkach korzystając z pięknej pogody. To doskonały moment, by ubogacić je pięknymi roślinami, które będą cieszyły oko. Jakie sprawdzą się podczas panującej obecnie suszy? O tym opowiedziała florystka Anna Wojtala.