Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Foteliki samochodowe dla dzieci to bardzo ważny element wyposażenia samochodu, zapewniający bezpieczeństwo podróżowania najmłodszych, dlatego ich zakup powinien być przemyślany. Kasia Jaroszyńska rozmawiała z Filipem Kaczanowski, trenerem w „Skoda Auto Szkoła” który wyjaśnił, jak bezpiecznie przewozić dzieci w aucie oraz do którego roku życia powinno jeździć w foteliku.

Przysmaki idealne na piknik

Charles Daigneault przygotował różne przysmaki, które idealnie nadadzą się na piknik. Kucharz oprócz wytrawnej tarty, przygotował również dwa rodzaje chłodników. Co jeszcze zaproponował?

Malta pełna atrakcji

Malta to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc, które pozostawia wiele niezapomnianych wspomnień. W miejscu, gdzie niemalże przez cały rok jest wspaniała pogoda, znajdziemy piękne plaże, jak i niepowtarzalne zabytki. Michał Cessanis przybliżył, jakie atrakcje oferuje to państwo na wyspie. Jaki środek transportu wybrać na zwiedzanie?

Michał Woroch – przejechał obie Ameryki na wózku

Michał Woroch i Maciej Kamiński odbyli niesamowitą podróż, którą planowali przez dwa lata. Obaj na wózkach inwalidzkich w 371 dni pokonali dwie Ameryki. Ich wyprawa była pierwszą taką, zrealizowaną przez osoby niepełnosprawne. W „Dzień Dobry TVN” Michał Woroch opowiedział, jak poradzili sobie z trudami wyprawy.