Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Ciągłe zmęczenie i brak energii jest uciążliwy i często utrudnia nam prowadzenie normalnego trybu życia. Jednak nie musi to wynikać z braku odpoczynku – są to objawy hipersomnii. Jest to choroba, która określana jako nadmierna senność, charakteryzuje się przewlekłymi zaburzeniami snu. Osoby na nią cierpiące gorzej funkcjonują na co dzień, co przekłada się między innymi na pracę, szkołę oraz rodzinę. Jak radzi sobie z tymi zaburzeniami Michalina Czaplicka? W studiu „Dzień Dobry” doktor Michał Skalski wyjaśnił ze strony medycznej, na czym polega ta choroba.

Bieg Straceńców

Maciej Dolega wybrał się do Głogowa, gdzie odbywa się dzisiaj „Cross Straceńców”.  Ideą biegu jest walka z własnymi słabościami i pokonanie strachu co gwarantuje na mecie ogromną satysfakcję. Kto bierze udział w zawodach? Prezenter przedstawił również prognozę pogody na najbliższe dni.

Pszczoły – małe, ale ważne

Pszczoły miodne zapylają rośliny przy okazji zdobywania nektaru i pyłku. Dzięki ich pracy warzywa i owoce nie tylko wydają więcej plonów, lecz również wydawane przez roślinę owoce są większe i ładniejsze. Pszczoły zapewniają żywność nie tylko nam, lecz dzięki nim paszę mają również zwierzęta. W studiu „Dzień Dobry TVN” Maciej Kostrzyński dlaczego te małe stworzonka są tak ważne.