Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Joanna Kamińska opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o tym, dlaczego zdecydowała się na porzucenie pracy na etat i dlaczego żałowała swojej decyzji. – To co wydawało mi się, że będzie atutem pracy na własnej działalności, okazało się, że to jest mój największy problem – zdradziła. – Założyć biznes w Polsce jest relatywnie łatwo, ale osiągnąć sukces na dowolnym rynku nie jest łatwo i wymaga to wiele pracy – powiedział Wojciech Przybylski, Krakowski Park Technologiczny. – Nie jest dobrze, jeżeli osoba, która zakłada firmę, robi to w takim romantycznym uniesieniu, na zasadzie: rzucę wszystko, poświęcę całe swoje życie temu, żeby ten pomysł się udało – dodał.

Gdy własny biznes się nie udaje

Joanna Kamińska, która wróciła do pracy na etat oraz psycholog Ewa Jerczewska-Gerc rozmawiały o plusach i minusach pracy na swoim.

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz opowiedział o tym, jakie temperatury będą dzisiaj w Polsce

Gdy tyją tylko niektóre części ciała

Dietetyk kliniczny Milena Nosek opowiedziała od czego zależy to, że tyją nam tylko niektóre partie ciała. – Najczęściej mężczyźni tyją w okolicy brzucha, a kobiety udowo-pośladkowej – powiedziała. Jak otyłość jest niebezpieczna dla zdrowia?

Zawierucha w kuchni z kaczką i granatem

Grzegorz Zawierucha to zwycięzca programu „MasterChef”. Jak zrobić sałatkę z kaczką i granatem?