Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Od przybytku głowa nie boli?

Ostatnio w mediach pojawiła się wiadomość, że dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji w Narodowym Banku Polskim podobno zarabia tylko nieznacznie mniej od kanclerz Angeli Merkel, ale za to dużo więcej od premiera Wielkiej Brytanii, prezydenta Francji czy Rosji. Według niektórych doniesień prasowych Martyna Wojciechowska może zarabiać nawet 80 tysięcy złotych. Nie wiadomo jednak, ile dokładnie, ponieważ NBP - zgodnie z prawem - wysokości zarobków pani dyrektor ujawnić nie chce. Jak wyglądają takie pieniądze? Co Polacy zrobiliby z taką sumą? Sprawdził to Filip Chajzer.

Trudne rozmowy Polaków o zarobkach

A w studiu Magda Molek i Marcin Meller rozmawiali z socjologiem Tomaszem Sobierajskim o tym, czy zarobki urzędników powinny być jawne. Dlaczego Polacy niechętnie rozmawiają o wysokości swojego wynagrodzenia?

Prognoza pogody Tomasza Zubilewicza

Pogodynek wybrał się na narty do Szczyrku i stamtąd przedstawił dzisiejszą prognozę pogody.

27. finał WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 27! I to na całym świecie. Hasło tegorocznego finału brzmi „Pomaganie jest dziecinnie proste”, a zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jurek Owsiak prosto z warszawskiego studia WOŚP zachęcił wszystkich do pomagania.