Dzień Dobry TVN

sezon 42

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Daria Ładocha przygotowała swoje ulubione dania obiadowe. Jak zrobić super bowl?

Tantra – magiczny język miłości

Tantra to ścieżka rozwoju, która bazuje na jodze, samopoznaniu i medytacji. W centrum leży jednoczenie energii męskiej z żeńską. Dawid i Zosia Rzepeccy są certyfikowanymi nauczycielami tantry. Na czym polega na nauka? O swoim nietypowym podejściu do życia i miłości opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Przepis Marii Szabłowskiej i Marka Lipińskiego na długoletni związek

Maria Szabłowska jest ikoną polskiego dziennikarstwa muzycznego. Choć o jej życiu prywatnym niewiele wiadomo, sama przyznaje, że jest ono pełne miłości i oddania. Od 42 lat partnerem dziennikarki jest bowiem dziennikarz Marek Lipiński. W „Dzień Dobry TVN” małżeństwo opowiedziało o barwnej historii poznania oraz początkach wieloletniej miłości.

Bucza - ruiny i zgliszcza

W Buczy znaleziono ponad 400 ciał, niektóre z nich z rękami związanymi za plecami. Ukraina oskarża armię rosyjską o najpoważniejsze zbrodnie wojenne. Ukraińskie służby specjalne mówiły o "masowych mordach". Tymczasem Moskwa zaprzecza, jakoby to jej wojska były odpowiedzialne za masakrę. Jak sytuacja wygląda na miejscu?

Gwiazdy polskiej muzyki razem dla Ukrainy

Utwór „Mamy siebie” to symbol wsparcia Polskich Artystów dla Ukrainy i narodu ukraińskiego. W projekcie wzięło udział wielu polskich muzyków, takich jak: Kayah, Anna Maria Jopek, Natalia Kukulska, Piotr Cugowski, Igor Herbut czy Dorota Miśkiewicz. Cały dochód ze sprzedaży cyfrowej utworu „Mamy Siebie” będzie przeznaczony na pomoc Ukrainie. O akcji w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli Ada Sztaba, Katarzyna Moś i Andrzej Piaseczny.