Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Sezon na szparagi rozpoczęty! Beata Kartowicz wzięła na warsztat zielone szparagi i przygotowała z nich m.in. zupę krem z ricottą.

Czy teraz to mężczyzn boli głowa?

Badania pokazują, że liczba Amerykanów między 18. a 29. rokiem życia nieuprawiających seksu podwoiła się dwukrotnie w ciągu mijającej dekady. Wśród Amerykanów poniżej 30. roku życia seksualną abstynencję zadeklarowało 29 procent badanych mężczyzn. Czy w Polsce mężczyznom także spadło libido? - Jeśli popatrzmy tak generalnie na obniżenie ilości kontaktów seksualnych, to na całym świecie jest ten trend – wyjaśnił w „Dzień Dobry TVN” seksuolog dr Robert Kowalczyk. Jakie mogą być przyczyny  takiej sytuacji?

Scarlett Johansson i Paul Rudd o pożegnaniu z Avengersami

To kin trafił właśnie film „Avengers: Koniec gry”. To kolejna część sagi Marvela. Anna Wendzikowska spotkała się ze Scarlett Johansson, która gra Nataszę Romanoff oraz Paulem Ruddem - odtwórcą Ant-Mana. Jak Avengersi zmienili ich życie?

Rusza 12. edycja Mastercard OFF Camera

Kraków jak co roku i tym razem będzie gościł osobistości ze świata kina niezależnego na festiwalu Mastercard OFF Camera. O czekających na widzów atrakcjach opowiedziała Marcinowi Sawickiego dyrektor artystyczny Anna Trzebiatowska. Kto pojawi się w stolicy Małopolski? Jakie filmy będzie można zobaczyć?

Jak i dlaczego kłamiemy?

Statystycznie kłamiemy w co czwartej rozmowie. Ale jak i dlaczego? Czym jest białe kłamstwo? O tym opowiedziała Natalia Hofman specjalistka od psychologii kłamstwa. - Kłamiemy z różnych przyczyn. Z tych wszystkich przyczyn, dla których oddychamy. Możemy np. kłamać zawodowo, dla pieniędzy - zaznaczyła.