Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Anna Rubaj i Maciej Dopierała to dziennikarze interwencyjni, którzy postanowili wybrać się do Meksyku, by zbadać sprawę zamordowanego tam Krzysztofa Chmielewskiego. W tej sprawie jest bardzo dużo niejasności, a w tle pojawiają się uprawy opium i wojny karteli.

Jak zginął polski turysta w Meksyku?

W wyprawie na miejsce zbrodni dziennikarzom towarzyszyła siostra zamordowanego Polaka. Jak się okazało, są to wyjątkowo niebezpieczne rejony i żadne meksykańskie służby nie chciały pomóc polskim dziennikarzom. Jakie były okoliczności wyjątkowo brutalnej śmierci Polaka?

Przegląd prasy Bartka Węglarczyka

O czym piszą dzisiejsze gazety? To sprawdził w "Dzień Dobry TVN" Bartek Węglarczyk, który podzielił się z widzami najciekawszymi artykułami.

Operacja czysta rzeka - ratujemy Bug

Ile jest śmieci w Bugu? To wiedzą wolontariusze, którzy pływając na kajakach, oczyszczają z nich rzekę.  - Ilość śmieci jest porażająca! - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Daniel Parol, koordynator tej akcji. Co jeszcze będą sprzątać wolontariusze?

Noże – co czym kroić?

Jak się okazuje, nie ma jednego uniwersalnego noża do wszystkiego, ale warto stworzyć swój ulubiony zestaw. O tym, jak to najlepiej zrobić i czego nie powinno zabraknąć w tym zestawie, opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" Ula Chincz.