Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Barbara Pasek z „Dzień Dobry TVN” odwiedziła Margaret na planie nowego teledysku wokalistki. – Do piosenki „Tempo” będą stworzone dwa teledyski – zdradziła. Jaki ma wpływ na tworzenie teledysków? – Ponieważ to jest teledysk do mojej piosenki, to jak mi się coś nie będzie podobało, to się na to nie zgodzę – zaznaczyła Margaret. – Przez te kilka lat nauczyłam się, że nikt o mnie bardziej nie zadba niż ja sama – dodała. Kiedy pojawi się jej nowa płyta? Artystka opowiedziała też o swojej karierze w Szwecji.

Flesz showbiznesowy

Barbara Pasek przygotowała skrót informacji showbiznesowych. Czy prowadząca m.in. program „Panny młode ponad miarę” Izabela Janachowska już urodziła? Czym zaskoczyła fanów wokalistka Madonna?

Tym żyje showbiznes

Wokalistka Britney Spears prosi o zaprzestanie akcji #FreeBritney. Jej fani doszli do wniosku, że jest przetrzymywana w zakładzie psychiatrycznym wbrew własnej woli. Jak sprawę skomentowała gwiazda? Natomiast Magdalena Boczarska zamieściła w sieci filmik, na którym tańczy w sklepie do utworu Britney Spears. Która aktorka została ogłoszony najpiękniejszą kobietą roku według magazynu „People