Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

W „Dzień Dobry TVN” Barbara Zatorska i Piotr Zatorski opowiedzieli o tym, jak uratowali małe wiewiórki. – Inaczej w tej chwili patrzę na świat – powiedział Zatorski. Gdzie je znaleźli i jak się nimi opiekowali?

Co brytyjskie gwiazdy robią na kwarantannie?

Prosto z Londynu Anna Senkara opowiedziała, jak brytyjskie gwiazdy spędzają czas na kwarantannie. Co robi wokalista Robbie Williams? – Organizuje codziennie korona Coronaoke, czyli koronawirusowe karaoke – powiedziała dziennikarka. Jakie filmiki w sieci zamieszcza kucharz Gordon Ramsay? Senkara powiedziała też o 94. urodzinach królowej Elżbiety II. – Domyślam się, że wifi w Windsorze było rozgrzane do czerwoności, bo do królowej dzwoniły wszystkie wnuki i prawnuki – dodała. Jaki filmik został udostępniony na oficjalnym profilu królowej w mediach społecznościowych?

Jak zaaranżować długi i wąski balkon?

Jak zaaranżować długi i wąski balkon? Kilka pomysłów zdradził architekt wnętrz Jonatan Kilczewski. Jak zasłonić balkon, jeśli mamy naprzeciwko okna innego bloku? Jaki stolik wybrać?

Drożdżowe wypieki Piotra Kucharskiego

Kucharz Piotr Kucharski zdradził przepisy na drożdżowe wypieki. Jak zrobić chałkę?