Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Poranne ekotriki

Dawid Kozioł znany jest ze swojego ekologicznego trybu życia. W „Dzień Dobry TVN” pokazał swoje patenty na ekologiczny poranek. Przygotował domową pastę do zębów i domowy antyperspirant oraz zachęcił do jazdy na rowerze elektrycznym.

Łukasz Fraś – człowiek guma

Podczas występów wygina ciało do granic ludzkich możliwości. Łączy w tańcu elementy kontorsjonistyki i ekwilibrystyki. Od kiedy trenuje? Ile ćwiczy? Jak okrył sobie ten talent? O tym sportowiec opowiedział Annie Kalczyńskiej i Andrzejowi Sołtysikowi. - Z tego co się orientuję, jestem jedynym tego typu artystą w naszym kraju – podkreślił.

Odpicowane mieszkanie - mała Francja w Warszawie

Mieszkanie w stylu francuskim w nowoczesnej zabudowie? Dlaczego nie! Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Martę i Tomasza Rydzkich, którzy przedstawili swoje wnętrzarskie inspiracje.

Poduszki i poduszeczki, czyli ładnie i wygodnie

Poduszki to doskonały sposób na to, jak za małe pieniądze zmienić wystrój wnętrza. Jakie wzory są teraz modne? Jak można je łączyć? O tym opowiedziała dekoratorka Ewa Mierzejewska.

Sposób na naukę literek, cyferek i kształtów

Proces edukacji rozpoczyna się wraz z chwilą przyjścia na świat. Wiedza zdobyta w okresie niemowlęctwa utrwala się w kolejnych etapach życia dziecka podczas najróżniejszych gier i aktywności, w jakie się angażuje. Specjaliści są zgodni - nauka przez zabawę to świetna metoda edukacyjna. Psycholog dziecięcy Aleksandra Piotrowska wyjaśniła, jakie zabawki wybierać, by pomogły maluchom w nauce literek, cyferek i kształtów.