Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Mikołaj Roznerski podczas izolacji nie próżnuje. Aktor wolny czas spędza z rodziną, ale także angażuje się w nowe, zawodowe projekty. Niedawno światło dzienne ujrzał miniserial, w którym razem z kolegami w sarkastyczny sposób podchodzi do sytuacji związanej z pandemią. Jak sobie w niej radzi aktor? O tym opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Sandra Hajduk i informacje ze świata show-biznesu

W rozmowie z prowadzącymi Sandra Hajduk zdradziła najnowsze informacje ze świata gwiazd. Opowiedziała między innymi o Kylie Jenner bez makijażu i urodzinach Izabeli Trojanowskiej.

Sprzątanie podczas kwarantanny. Co jeszcze można umyć?

Sprzątanie w czasach kwarantanny jest zjawiskiem międzynarodowym. Co sprzątają ludzie na całym świecie? O tym opowiedziały fanki sprzątania, które pokazują swoje sposoby na YouTubie.

Piotr Kucharski i jego domowe kardamonki

W swojej domowej kuchni Piotr Kucharski przygotował bułki drożdżowe z kardamonem.

Córka gwiazd Bossa Novy wraca z nową płytą

Bebel Gilberto to urodzona w Nowym Jorku córka brazylijskich muzyków. Jej ojciec był współtwórcą Bossa novy. Bebel od najmłodszych lat śpiewała razem z mamą. Międzynarodowy sukces odniosła już debiutancką płytą, a na swoim koncie ma wiele nagród muzycznych. Teraz wraca z nowa płytą. Jak wspomina swoje dzieciństwo? O tym wokalistka opowiedziała w rozmowie z Gabi Drzewiecką.