Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Co wydarzyło się w świecie gwiazd? Dziennikarz Mateusz Hładki przygotował skrót informacji ze świata show-biznesu. Jakie oświadczenie wystosowała do swoich fanów wokalistka Britney Spears? Czy to prawda, że aktorzy Jennifer Aniston i Brad Pitt wezmą ślub?

Jak gwiazdy świętują urodziny?

Na pokazie mody Macieja Zienia pojawiło się wiele gwiazd. Mateusz Hładki z „Dzień Dobry TVN” wykorzystał tę okazję, aby zapytać znanych i lubianych o to, jak świętują swoje urodziny. – Do dwudziestki bardzo pragnęłam, żeby ona minęła, trzydziestki nie pamiętam, ale czterdziestkę pamiętam, to była ogromna impreza – zdradziła Natasza Urbańska, piosenkarka, aktorka i tancerka. – Tak sobie wychowałam męża, że on zostaje z dziećmi, a ja wychodzę z koleżankami – powiedziała Paulina Krupińska-Karpiel, prezenterka. Jak swoje urodziny świętowała aktorka Danuta Stenka?

Marina Łuczenko-Szczęsna i jej wspomnienia z festiwalu Coachella

Coachella to coroczny festiwal muzyki i sztuki, który odbywa się w Empire Polo Club zlokalizowanym w Dolinie Coachella na Pustyni Colorado w Kalifornii. Marina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się swoimi wspomnieniami z tego wydarzenia. – Dla mnie zawsze to było miejsce muzyczne, gdzie w ciągu trzech dni mamy szansę zobaczyć wszystkich ulubionych artystów – powiedziała wokalistka.

Showbiznesowy przegląd prasy

Mateusz Hładki opowiedział o czym pisała prasa kolorowa. Jakie wydarzenia z życia gwiazd znalazły się na okładkach gazet?