Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Idealny makijaż oczu optycznie je powiększy, nadając spektakularnego spojrzenia. Jak malować rzęsy, aby idealnie się prezentowały? W studiu „Dzień Dobry TVN” Marta Gąska pokazała swoje sprawdzone sposoby. Czy cena tuszu ma znaczenie? –Naprawdę ta niska i średnia półka to są świetne produkty - wyjaśniła makijażystka. A jak dobrać odpowiedni kształt szczoteczki?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na zbliżające się dni. Według prezentera zapowiada się upalny weekend. A czy silny wiatr się utrzyma?

Wyniki loterii „Postaw na Dzień Dobry”

Hubert Urbański skontaktował się z panią Elą z Torunia, która postawiła swoje szczęście na siódemkę i miała nadzieję wygrać samochód. Czy cieszyła się z nagrody, którą wylosowała?

Rozważania nad Sądem Ostatecznym

Niewątpliwie najcenniejszym, ale również jednym z najciekawszych dzieł sztuki w gdańskich zbiorach muzealnych jest tryptyk Hansa Memlinga - Sąd Ostateczny. Jak znalazł się w Polsce? – Ten ołtarz nigdy nie stanął w kościele, do którego był przeznaczony – zdradziła Beata Purc-Stępniak. Jaka jest historia tego obrazu.