Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Ograniczenia w poruszaniu się i nakaz spędzaniu czasu w domu sprawił, że wiele osób odkrywa w sobie talent kulinarny. W „Dzień Dobry TVN” ze swojej domowej kuchni Szymon Czerwiński pokazał, jak upiec chałkę i jak ją wykorzystać.

Lilia Charniuk i jej 9-metrowa kawalerka. Jak spędza w niej czas?

Lilia Charniuk wynajmuje malutkie mieszkanie w Poznaniu. Na co dzień prowadzi bardzo aktywny tryb życia i rzadko bywa w domu. Pandemia koronawiursa zmusiła ją jednak do szybkiego przystosowania do zupełnie nowych warunków. Jak spędza czas? O swoim nietypowym mieszkaniu opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Jaka jest sytuacja na rynku nieruchomości?

W rozmowie z prowadzącymi ekspert od nieruchomości Maciej Górka opowiedział, jak zmienił się rynek w czasie epidemii koronawirusa. Z jakimi problemami zmagają się deweloperzy i osoby zainteresowane kupnem mieszkań?

Samozatrudnieni i freelancerzy. Jak pomaga im państwo?

Jednym z elementów strategii antykryzysowej rządu to 5 tys. zł pożyczki dla samozatrudnionych, która w całości może zostać umorzona. Według rządu po pieniądze sięgnie nawet 1,5 mln prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze. Jak dokładnie ma działać program? O tym opowiedziała między innymi adwokat Eliza Kuna.

Jak wygląda sytuacja pilotów i stewardess?

Pandemia COVID-19 uziemiła większość linii lotniczych. Ruch pasażerski praktycznie zamarł, a według analityków jego przywrócenie do normalnego stanu nie nastąpi wcześniej niż za rok. Dla linii lotniczych oznacza to najtrudniejszy czas w historii, którego wiele z nich nie przetrwa. Jak wygląda sytuacja pracowników linii lotniczych? O tym opowiedział Pilot Dominik Punda.