Dzień Dobry TVN

sezon 30

Dzień Dobry TVN

Gdy zamykała okno życia, za którym zostawiła kilkumiesięcznego syna, myślała, że w ten sposób zapewni mu lepsze życie. Dwa dni później matka zmieniła zdanie i postanowiła go odzyskać. Nie jest to jednak takie proste. O przyszłości małego Antosia zdecyduje sąd. Może on orzec, że chłopiec - mimo starań kobiety - trafi do rodziny zastępczej. Jak może zakończyć się ta sprawa? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział radca prawny Przemysław Ligęzowski.

Krewny księcia Filipa żyje w Polsce. Kim jest?

Zmarły książę Filip, małżonek brytyjskiej królowej Elżbiety II, jest potomkiem piastowskich książąt ze Śląska. Choć perypetie rodziny Windsorów doskonale znają wszyscy, mało kto zdaje obie sprawę, że 99-letni mąż monarchini, jego dzieci, wnuki oraz prawnuki mają dalekich krewnych w Polsce. Jeden z nich jest duchownym. Dominikanin o. Aleksander Hauke-Ligowski o swoich królewskich krewnych opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Prognoza pogody Bartka Jędrzejaka

Bartek Jędrzejak spotkał się z dyrektorem Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego profesorem Marcinem Zychem. Co dzieje się w świecie roślin na wiosnę?

Dorota Szelągowska i jej totalny remont w gdańskim mieszkaniu

Wiosna zapowiada się pełna niespodzianek. Na widzów czekają bowiem spektakularne metamorfozy w ramach programu „Totalne remonty Doroty Szelągowskiej”. Bohaterką pierwszego odcinka nowego sezonu jest Ania Pełczyńska - wychowawca w domu dziecka i pracownik fundacji opiekującej się osobami z problemami psychicznymi. Kobieta zamieszkała w Gdańsku, gdzie kupiła mieszkanie do kapitalnego remontu, na który zabrakło jej funduszy. Jak wyglądał efekt końcowy metamorfozy? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała uczestniczka programu.

Sebastian Olma i jego przepisy z botwinką w roli głównej

Wiosna to czas, kiedy w sklepach i naszych kuchniach pojawia się coraz więcej świeżych, sezonowych warzyw i owoców. Jednym z nich jest botwina. Jak w kuchni wykorzystuje ją Sebastian Olma? Swoje autorskie przepisy zaprezentował w kuchni „Dzień Dobry TVN”.

Ag w piosence „Shake me up/Cause you’re my love”

Na scenie “Dzień Dobry TVN” wokalista AG wykonał utwór „Shake me up/Cause you’re my love”.