Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Mariola Gołota i Andrzej Gołota opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o swoim życiu w USA podczas pandemii koronawirusa. – Witamy ze śnieżnego Chicago – powiedziała Mariola Gołota. – Andrzej wprowadził regulaminy – zdradziła. Na czym to polega? Opowiedziała też, jak wygląda jej praca prawnika w dobie koronawirusa. Jakie są nastroje wśród Amerykanów?

Plotki z show-biznesu

Mateusz Hładki opowiedział o tym, co dzieje się w życiu gwiazd. Dziś urodziny obchodzi królowa Elżbieta II oraz aktor Tomasz Kot. Kto spodziewa się córki?

Rzeźby Jerzego Kędziory – balans w sztuce i życiu

Jerzy Kędziora to światowej sławy rzeźbiarz, którego znakiem rozpoznawczym są rzeźby balansujące. Jego prace można zobaczyć w przestrzeni miejskiej na całym świecie, a także na terenie szpitala psychiatrycznego im. Józefa Babińskiego w Krakowie. – Dla mnie istotną sprawą jest to, jaki kontekst znajdują te rzeźby, w jakim miejscu są pokazywane – powiedział artysta. – To element destygmatyzacji tego miejsca, staramy się, aby te rzeźby były inspiracją do tego, jak mama zachować własną równowagę po opuszczeniu szpitala – powiedział rzecznik prasowy Maciej Bóbr.

Do jogi znajdź kawałek podłogi

Karolina Erdmann zaprezentowała, jak wykonać jogę we własnym domu.