Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Zbliża się sezon wesel i jak co roku pojawiają się nowe trendy na wystrój sali. Bardzo ciekawą propozycją są inspiracje czerpane z ciepłych podróży do tropikalnych krajów. Ścianki z egzotycznych liści i nietypowe bukiety z kolorowych kwiatów. W studiu „Dzień Dobry TVN” Martyna Gabriel pokazała swoje pomysły na ślubne ozdoby. Jakie połączenia zaproponowała dekoratorka?

Lekkie dania wegetariańskie

W kuchni „Dzień Dobry TVN” David Gaboriaud przedstawił swoje pomysły na lekkie, bezmięsne dania, które będą idealną propozycją w tym poświątecznym okresie. Kucharz przygotował gołąbki w nieco innej wersji niż klasyczna, bo wegetariańskiej. Jakich składników użył?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na najbliższe dni. Prezenter podkreślił, że  jeszcze dzisiaj powinniśmy przygotować się na silne wiatry. A jaka będzie temperatura?

Śniadanie na działce w środku Warszawy

Niekiedy marzy nam się wyjazd w miejsce odległe od zgiełku miasta i odpoczynek w otoczeniu natury. Jednak czasem nie mamy takiej możliwości. Lara Gessler znalazła na to przyjemne rozwiązanie i wybrała się do warszawskiego lokalu, w którym możemy poczuć działkowy klimat, jedząc pyszne śniadanie. Co jeszcze oferuje to miejsce?