Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Łukasz Berezak był jednym ze 120 tysięcy wolontariuszy, którzy zbierali pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dlaczego po raz kolejny wsparł akcję?

Uczeń liceum odkrył nową planetę

Licealista podczas stażu w NASA odkrył nową planetę, która przypomina planetę z… „Gwiezdnych wojen”. Jerzy Rafalski, popularyzator astronomii, opowiedział o tym odkryciu.

Co dzisiaj w pogodzie?

Tomasz Zubilewicz przedstawił prognozę pogody na cały dzień.

Gwiazdy za kulisami 28. Finału WOŚP

Jak wyglądały kulisy głównego studia WOŚP? Jak gwiazdy wspierały Wielka Orkiestrę? – Myślę, że 28. finał jest czymś takim naturalnym w takim życiu naszym Polaków, aby być ze sobą, aby coś robić fajnego – powiedział Jerzy Owsiak, główny dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bracia Collins o noblu dla Jurka Owsiaka

Czy bracia Collins nadal będą walczyć o to, by Jurek Owsiak i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy otrzymali Nagrodę Nobla?

Agnieszka Chylińska o przyszłości

– Ja myślę, że to jest taki etap w moim życiu, gdzie myślę sobie o tym, że chyba czas dojrzeć – wyznała Agnieszka Chylińska. – Myślę, że idę w stronę jakiegoś słońca, mam nadzieję.

Plotki z życia gwiazd

Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, co jeszcze słychać w świecie gwiazd.

Kto prowadzi internetowe konta gwiazd i polityków?

Przez niewielki błąd Facebooka zostały ujawnione informacje o tym, kto prowadzi fanpage gwiazd. Co to tak naprawdę oznacza? O tym rozmawiali dr Maciej Kawecki, dziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie, i specjalista nowych technologii Radosław Teklak.

Babeczki jak marzenie

Małgorzata Nagat i Agata Stankiewicz pokazały, jak zrobić efektowne ozdoby na babeczkach. Czy do tego potrzebny jest jakiś szczególny talent cukierniczy?

Przegląd rasy Andrzeja Stankiewicza

Andrzej Stankiewicz przedstawił autorski przegląd prasy.