Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Weronika Marczuk 3 miesiące temu została szczęśliwą mamą małej Ani. W rozmowie z prowadzącymi „Dzień Dobry TVN” zdradziła, jak minął jej ten czas z córeczką i jak łączy opiekę nad nią z innymi zajęciami. O czym będzie pisana przez nią książka?

Jakich diet unikać w czasie kwarantanny?

Dbanie o formę w czasach pandemii to spore wyzwanie. Lato zbliża się wielkimi krokami, a siłownie zamknięte. Wiele osób zmieniło swoje salony w sale treningowe, jednak kluczem do pięknej sylwetki jest odpowiednia dieta. Jakie diety można bezpiecznie stosować podczas kwarantanny? O tym opowiedziała dietetyk Karolina Gruszecka.

Charli XCX – brytyjska idolka młodego pokolenia

Charli XCX zaczęła swoją karierę w wieku 16 lat. Dziś to topowa i wielokrotnie nagradzana artystka nowego pokolenia. Ma na koncie komercyjny sukces i wspólną trasę koncertową z Taylor Swift i Camilą Cabello. O jej karierze i trudnych tematach porozmawiała z Gabi Drzewiecką.

Jak wydać nowy singiel na kwarantannie? Grubson i jego sukces

Raper i producent muzyczny Grubson na swoim koncie ma już 6 albumów. Właśnie ukazał się jego nowy kawałek „Umysł”. Teledysk powstał w czasie pandemii koronawirusa i wzięło w nim udział wiele gwiazd. Muzyk opowiedział o kulisach pracy nad utworem w „Dzień Dobry TVN”. Wykonał również swój nowy hit.