Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska odwiedziła Zakład Karny nr 1 w Grudziądzu, gdzie przebywają kobiety, które są matkami. Jak wygląda życie ich życie? Czym różni się macierzyństwo w więzieniu od tego na wolności? Z jakimi problemami borykają się matki więźniarki? Swoje historie opowiedziały w „Dzień Dobry TVN”. W studiu programu psycholog Zakładu Elżbieta Kamińska wyjaśniła również, w jakich warunkach przebywają kobiety. - Paradoksalnie są to bezpieczne warunki, wolne od używek, narkotyków, przemocy i alkoholu – podsumowała.

Erykah Badu o rodzinie, związkach i niezależności

Erykah Badu to amerykańska wokalistka z pogranicza soulu i hip-hopu, obdarzona charakterystycznym głosem. Niedawno odwiedziła Polsce z powodu swojego koncertu w Szczecinie. Gabi Drzewiecka porozmawiała z nią o życiu rodzinnym, kobiecej niezależności i relacjach z byłymi partnerami. Jak radziła sobie w trudnych chwilach? – Najlepsze, co kobieta może zrobić, to wziąć się w garść – wyjaśniła.

Poświąteczna kuchnia Piotra Kucharskiego

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski przygotował dorsza z sosem ziołowym. Z czego składa się ten lekki zielony sos? Kucharz wyjaśnił również, jak uniknąć łykowatych szparagów.