Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Wiosna już na dobre do nas zawitała, więc najwyższy czas zająć się domowymi roślinami po zimie. Jak to zrobić? W studiu „Dzień Dobry TVN” Łukasz Skop pokazał, jak odmłodzić zmęczone kwiaty. W jaki sposób przygotować sadzonki pelargonii czy monstery? Prowadzący cykl "Halo, Ziemia!" zdradził swoje ogrodnicze triki.

Kuchnia przepełniona warzywami

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” królowały białe szparagi. Piotr Kucharski pokazał, w jaki sposób łatwo je obrać. Co z nich przygotował?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody z ulicy Hożej w Warszawie. Jakie czekają nas temperatury w najbliższych dniach?

Ostatnia wizyta w urzędzie

Powszechnie wiadomo, że podczas załatwiania spraw w urzędzie należy uzbroić się w cierpliwość i spokojnie czekać na swoją kolej, by dostać się do jednego z wielu okienek. Reporter „Dzień Dobry TVN” Marcin Sawicki sprawdził, ile czasu należy poświęcić, by złożyć wniosek o wymianę dowodu osobistego. Na szczęście powstała strona internetowa „Profil Zaufany”, dzięki której załatwienie prostych, urzędowych spraw zajmie nam kilkanaście minut i to bez wychodzenia z domu. W studiu Karol Manys wytłumaczył, na czym polega ta usługa. Czy oznacza to koniec konieczności stania w kolejkach?