Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Święta Wielkanocne już za nami. Agnieszka Jastrzębska w skrócie opowiedziała, jak obchodziły je gwiazdy. Gdzie spędziła czas rodzina Michała Wiśniewskiego? Kinga Rusin zabrała swoje córki na świąteczne szusowanie na polskich stokach narciarskich, a dokąd wybrała się Magda Gessler? Na Instagramie zamieściła zdjęcie bez makijażu i loków. Czy taki wygląd jej pasuje? Reporterka pokazała również, jak wyglądały koszyczki gwiazd. Co jeszcze wydarzyło się w ostatnich dniach w show-biznesie?

Sandra Kubicka po raz pierwszy z nowym partnerem

Nowy związek pięknej Sandry Kubickiej kwitnie. Wraz z partnerem niedawno odwiedziła rodzinny kraj. Jak mu się podobało? – Ludzie są bardzo przyjaźni, pogoda jest piękna. Cóż więcej chcieć? – powiedział Kaio. Modelka przedstawiła swojego wybranka rodzinie i pokazała miasto z którego pochodzi. W rozmowie z Mateuszem Hładkim Polka opowiedziała również o swoim poprzednim związku.

Poświąteczna dieta w kuchni

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski zaproponował lekkie potrawy, by odciążyć organizm po świątecznym objadaniu się. Duża ilość warzyw i chude mięso będą świetnym rozwiązaniem. Co przygotował?