Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Wojciech Wysocki jest aktorem filmowym i teatralnym. Czas izolacji spędza z rodziną na swojej działce niedaleko Narwi. To miejsce pozwala mu cieszyć się pięknem otaczającej przyrody i spokojem. Aktor opowiedział o początkach swojej relacji z żoną Joanną. Jak się poznali?

Aktorska para o codzienności podczas pandemii

W dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN” Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński opowiedzieli o tym, jak spędzają czas podczas izolacji. Czy myślą już o powrocie do pracy na deskach teatru? Jak wykorzystują wolne chwile?

Jak matematyka pomaga walczyć z koronawirusem?

Dr Adam Kucharski jest brytyjskim matematykiem i epidemiologiem polskiego pochodzenia. Współpracuje on z tamtejszym rządem w walce z epidemią koronawirusa. W rozmowie z Marcinem Prokopem wyjaśnił, w jaki sposób matematyka i dane statystyczne są pomocne w tej sytuacji.

Wyleczeni z koronawirusa

W Polsce według statystyk z zakażenia koronawirusem ozdrowiało niecałe tysiąc osób. Wśród nich znajdują się dr Julita Zaczyńska-Janeczko i Dariusz Sekuła. W dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli o tym, jak wyglądało ich leczenie.