Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Marcia Grey Harden – laureatka Oscara jurorką na Festiwalu Off Camera

Marcia Gay Harden zagrała w ponad 60 filmach w towarzystwie takich gwiazd, jak: Robin Williams, Diane Keaton, Brad Pitt czy Anthony Hopkins. Gwiazda ma na koncie Oscara za drugoplanową rolę w filmie „Pollock”. W tym roku będzie gościła w Polsce jako jurorka Festiwalu Mastercard Off Camera. O kulisach przygotowań do wydarzenia opowiedziała dyrektor artystyczna Anna Trzebiatowska.

Maciej i Katarzyna Stuhrowie o swoim ekologicznym życiu

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr starają się na co dzień żyć ekologicznie. W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli, do jakich zasad się stosują, by być jak najbardziej eko. Czy uczą takiego podejścia do życia swoje dzieci? – Najlepiej się wychowuje przez przykład – wyjaśniła Katarzyna. Jak wygląda ekologiczna Wielkanoc w ich domu?

Szkolne i muzyczne wyzwania Roksany Węgiel

W studiu „Dzień Dobry TVN” młoda wokalistka Roksana Węgiel opowiedziała o swojej muzycznej karierze i egzaminie gimnazjalnym. Artystka pochodzi z Jasła. Czy inni znani Jaślanie – Ralph Kamiński i Michał Szpak mieli wpływ na rozwój jej kariery?

Michał Cessanis i jego odkrywcza podróż do Jerozolimy

Jerozolima robi wrażenie nawet na osobach niewierzących. To właśnie tutaj kondensuje się duchowość niemal całego świata. W niewielkiej odległości od siebie leżą najważniejsze zabytki trzech największych religii świata – judaizmu, chrześcijaństwa i islamu. Po tym historycznym mieście oprowadził Michała Cessanisa mieszkaniec Egon Lion. Czego nie należy robić przed Ścianą Płaczu?