Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Natalia Avelon – wrocławianka, która pokochali Niemcy

Natalia Avelon przyjechała do Niemiec wraz z rodziną w latach 80. Miała 9 lat i nie znała języka. Scena, teatr i taniec interesowały ją od najmłodszych lat. I tak już zostało. Została aktorką i wokalistką. Przełomową rolą okazała się ta w niemieckojęzycznym filmie „Das Wilde Leben”. Do filmu nagrano cover przeboju „Summer Wine”, który trafił w Niemczech na czołówki list przebojów. O swojej drodze do sukcesu oraz o miłości do filmu i muzyki Natalia Avelon opowiedziała Magdzie Mołek i Marcinowi Mellerowi. Jak często Natalia bywa w Polsce?

Mistrzyni drugiego planu

O Fiji Water Girl mówi już cały świat. I takie zapewne było założenie dziewczyny, która dbając o to, by z gali Złotych Globów nikt nie wyszedł spragniony, tak umiejętnie się ustawiała, by znaleźć się na wielu zdjęciach hollywoodzkich gwiazd. Sprawę postanowił prześledzić Filip Chajzer. Jak się ustawiać, by zostać mistrzem drugiego planu? I jak wodzianka powinna teraz poprowadzić swoją karierę?

Damian Kordas – kucharz z ważną misją

Marka Olej Wielkopolski rozpoczęła akcję „Zatrzymaj bociana z Wielkopolskim, która ma celu zwiększenie ilości żerowisk bociana białego w Polsce. Projekt jest realizowany przy wsparciu Polskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków, a jego ambasadorem został Damian Kordas. Zwycięzca IV edycji programu „Masterchef”  w kuchni „Dzień Dobry TVN” zdradził swój przepis na bulion serowy z pulpetami drobiowymi.

Już jutro 27. finał WOŚP

Bartek Jędrzejak sprawdził, jak wyglądają przygotowania do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czy włosy to atrybut męskości?

John Travolta postanowił zmienić swój wizerunek i pokazał zdjęcie, na którym jest łysy. Przez lata plotkowano, że Travolta nie rozstaje się z peruką, pod którą ukrywa swoją łysinę.Utrata włosów dla panów jest często tematem tabu. Czy ten proces da się zahamować? A jeśli nie, to jak psychicznie sobie z tym poradzić? O tym, jak łysieć z godnością, rozmawiali aktorzy Waldemar Obłoza i Robert Koszucki oraz pisarz Marcin Szczygielski.