Dzień Dobry TVN

sezon 42

Dzień Dobry TVN

Młodzi biorą sprawy w swoje ręce, by ratować świat. Marion Cotillard i Melati Wijsen opowiedziały o połączeniu swoich sił, aby walczyć o lepsze jutro. – Jesteśmy w tak unikatowym miejscu, gdzie dzieją się dobre i złe rzeczy, a my musimy wybrać jaką ścieżką mamy podążać – powiedziała Wijsen. – Najważniejsze jest to, żeby zjednoczyć się w działaniach – dodała Cotillard.

“Nie ma naszej zgody na sprzedaż przyrody”

Dominika Lasota opowiedziała o pracy na rzecz powstrzymania gwałtownych zmian klimatycznych, jaką wykonują młodzi aktywiści. Czy są traktowani poważnie? – Nie lubię określenia, że młodzi ratują przyszłość, bo to jest trochę zrzucanie na nas ciężaru – powiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Jakie błędne decyzje podejmują politycy?

Serwis informacyjny

Małgorzata Kukuła z TVN24 opowiedziała o wiadomościach z kraju i ze świata.

Smaczne i proste dania na świąteczny stół

W kuchni programu Andrzej Polan zdradził przepisy na świąteczne potrawy. Jak zrobić zapiekankę z ziemniaków?

Taniec z jajkami, czyli Rey z wizytą u Piotra Galińskiego

Piotr Galiński to choreograf i hodowca kur. – Dwadzieścia cztery lata temu znalazłem swoje miejsce na ziemi – powiedział w rozmowie z Mikołajem Reyem. Czego przez ten czas nauczył się o tych zwierzętach? Jakie potrawy razem przygotowali?

Kokochajmy kurki

Oliwier Kwiryng to hodowca kur ozdobnych. W programie opowiedział o swojej pasji. Jak to się zaczęło? Jakie kury posiada i czym się charakteryzują?