Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan zaprezentował sprawdzone przepisy na świąteczne potrawy. Jaki jest jego sposób na przygotowanie pysznej białej kiełbasy? Kucharz zdradził również swoją tajemnicę przyrządzenia wybornego chrzanu wielkanocnego.

Niebezpieczne implanty piesi

Każdy zabieg operacyjny wiąże się z ryzykiem komplikacji, tak jest i w przypadku powiększania piersi. Najczęściej zdarzają się one w wyniku nieprzestrzegania zaleceń lekarza.  Jednak czasem jest to wina materiałów. Kasia Jaroszyńska rozmawiała z Shay McDowall, która decyzję o powiększeniu piersi, przypłaciła poważnymi problemami ze zdrowiem. Dlaczego zdecydowała się na operację i w jaki sposób wybrała klinikę? – Sugerowałam się przede wszystkim ceną. Wybrałam bardzo drogiego chirurga – wyznała. Kiedy zaczęły się jej komplikacje? W studiu „Dzień Dobry TVN” specjalista chirurgii plastyczne doktor Janusz Gresse Łyko wytłumaczył, czym różnią się implanty.

Gwiazdy, które poprawiały piersi

Wygląd zewnętrzy w show-biznesie to bardzo istotna sprawa. Wiele znanych osób decyduje się na poprawę swojego wyglądu i przechodzi operacje plastyczne. W studiu „Dzień Dobry TVN” Ania Wendzikowska opowiedziała, które z gwiazd powiększyły sobie piersi. Najbardziej znaną na świecie, z powodu operacji biustu, jest Pamela Andreson. A co z Halle Berry? Niektóre ze znanych kobiet przechodzą również odwrotną operację, jak Angelina Jolie, która usunęła piersi ze względu na ryzyko zachorowania na nowotwór.

Na co pójść do kina?

Anna Wendzikowska podsunęła swoje pomysły na wyjście do kina. Jakie horrory wchodzą niedługo na wielkie ekrany? Co sądzi dziennikarka o najnowszej produkcji „Wywiad z Bogiem” z Morganem Freemanem? Na co jeszcze możemy się wybrać?