Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

Magdalenę Cielecką i Maję Ostaszewską łączy wieloletnia przyjaźń. Tym razem spotkały się z Mateuszem Hładkim w Teatrze Polonia, gdzie przygotowywały się do spektaklu “Upadłe Anioły”. Ile czasu zajmuje im przygotowanie makijażu scenicznego? - Mi w ogóle. Ja się taka budzę. Jakoś to się dziwnie składa, że akurat dziś obudziłam się w makijażu Julii - powiedziała aktorka Magdalena Cielecka. Jak często dzwonią do siebie? Za co się cenią? Na jakie pytania jeszcze odpowiedziały w cyklu “Krótka piłka”?

Dziś 73. urodziny obchodziłby Andrzej Zaucha. Co nowego w świecie gwiazd?

Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcia z planu budowy nowego domu. Czy wybuduje własny kort tenisowy? Co nowego u Anny Czartoryskiej? W studiu “Dzień Dobry TVN” Sandra Hajduk-Popińska przedstawiła najnowsze wiadomości ze świata gwiazd. - William i Kate szukają nowego ochroniarza. Płacą 10 tysięcy złotych miesięcznie - zdradziła dziennikarka. Jakie newsy jeszcze przedstawiła?

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego wreszcie otwarty zimą

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody prosto z lasu tropikalnego, znajdującego się w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Świetlna wystawa oczarowała prezentera. Jakie temperatury nas czekają?

Jak nieodpowiednia dieta wpływa na zdrowie intymne?

Nieprawidłowe nawyki żywieniowe wpływają na odporność organizmu i prowadzą do różnego rodzaju infekcji. Najczęściej zmagamy się z infekcjami bakteryjnymi oraz zaburzeniami grzybiczymi. - Kobiety, które spożywają dużą ilość cukru na co dzień chorują częściej i mają większy problem z wyleczeniem infekcji intymnych - powiedziała Roksana Środa, dietetyk kliniczny. Co należy jeść, aby zapobiec powstawaniu infekcji?