Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Poprowadził sztafetę przez Bałtyk, pływał w lodowatych wodach Antarktydy i w okolicach Spitsbergenu. Niedawno Leszek Naziemiec podjął kolejne wyzwanie - w jeziorze Titicaca, znajdującym się na prawie 4000 m n.p.m. chciał przepłynąć 20,5 km. Niestety, w połowie drogi musiał się poddać. O swojej ostatnim wyczynie i problemach, z którymi musiał się mierzyć opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

WOŚP w Gdańsku. Jak zostanie uczczona pamięć Pawła Adamowicza?

Agata Młynarska oficjalnie zameldowała gotowość Gdańska do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku serce Orkiestry bije tam szczególnie mocno. O godzinie 19.30 wystartuje Światełko do nieba, które pod hasłem „Gdańsk dzieli się dobrem” uczci pamięć zmarłego tragicznie prezydenta miasta Pawła Adamowicza. O tym w opowiedzieli Piotr Adamowicz, Agnieszka Buczyńska i przedstawiciele chóru Sound’n’Grace.

Golden Life - od 28 lat grają dla WOŚP

Zespół Golden Life już od 28 lat gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak to się stało, że zaangażowali się w akcje? Za co kochają WOŚP? O tym opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Weronika Książkiewicz o filmie „Mayday”

10 stycznia odbyła się oficjalna premiera filmu „Mayday” - najnowszej produkcji z udziałem polskich gwiazd. W studiu „Dzień Dobry TVN” gościła Weronika Książkiewicz, która zagrała w komedii jedną z głównych ról. Aktorka zdradziła, jak wyglądała praca na planie filmu.