Dzień Dobry TVN

sezon 42

Dzień Dobry TVN

Praca inspektora hotelu polega na podróżowaniu do różnych obiektów i ocenianiu wszelkich aspektów związanych z obsługą gości adekwatną do jego standardu. Kto nie chciałby wybrać się na darmowe wakacje? Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” Karol Weber między innymi opowiedział, czy jego praca faktycznie może być nazywana posadą marzeń. Jak prezentuje się jakość usług w naszym kraju? - Hotele 3-gwiazdkowe w Polsce są na dużo wyższym poziomie niż w Europie Zachodniej. Natomiast nasze hotele 5-gwiazdkowe są najsłabsze - powiedział tester. Specjalista dodał, że jego pracę wyróżnia na co dzień przebywanie w hotelach, a dopiero weekendy w domowym zaciszu. Na jakie zachowania pracowników zwraca uwagę inspektor? Kto płaci za jego podróże?

Pogoda na święta

W Wielki Piątek nadeszło ochłodzenie, a razem z nim pochmurne niebo i opady. O tym, jakie temperatury czekają nas w kolejne świąteczne dni opowiedziała Dorota Gardias. W której części Polski pojawią się dziś przejaśnienia?

Razem z Ukrainą

W Warszawie i innych polskich miastach powstają kolejne free shopy, czyli bezpłatne sklepy. Uchodźcy mogą w nich za darmo wybrać ubrania, buty, środki higieniczne i żywność. Piotr Wojtasik wybrał się dziś do Centrum Pomocy Puławska 20, aby porozmawiać z wolontariuszkami o tym, jak zaczęła się ich współpraca. - Nieodpłatnie Fundacja Rozwoju Kinematografii udostępniła nam ten lokal. Chcieliśmy, aby pomoc dostali ludzie, którzy uciekli przed wojną i mogli mieć możliwość samemu wybrać w sklepie to, na co mają ochotę – powiedziała Swietłana. Jakich produktów brakuje wolontariuszom z Centrum Pomocy na ulicy Puławskiej?