Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Seszele to niezwykłe miejsce na ziemi. To tam można spotkać wyjątkowe zwierzęta, jak żółwie olbrzymie i wiele unikatowych gatunków ptaków. W związku z tym, rząd ogranicza liczbę turystów, by zachować naturalny stan wyspy. Jednak prądy morskie wyrzucają na brzeg ogromne ilości śmieci. Studenci zoologii z Oksfordu podjęli inicjatywę sprzątania plaż na wyspie. W programie „Dzień Dobry TVN” Martyna Syposz opowiedziała, jak straszne konsekwencje niesie za sobą używanie plastiku.

Na kawę z własnym kubkiem

Codziennie na całym świecie zużywa się miliony jednorazowych kubków, przyczyniając się tym samym do zaśmiecania środowiska niepotrzebnymi odpadami. Naprzeciw wychodzą producenci wielorazowych opakowań. Lecz nie zawsze obsługa lokalu zgadza się ich użyć. Reporter „Dzień Dobry TVN” wybrał się z ukrytą kamerą do wielu kawiarni, by sprawdzić, jak to wygląda w rzeczywistości.

Ćwicz z Qczajem – dziś do zabawy włącza się Kinga

Qczaj zaprosił do studia swoja podopieczną Kingę, by wspólnie poćwiczyć. Dlaczego kobieta zdecydowała się zawalczyć o swoją sylwetkę? – Chciałam być motywacją dla dzieci – wyznała.

Zrzucił 40 kilogramów, pomaga schudnąć innym

Krzysztof Kryj to trener personalny o idealnej sylwetce. Jednak nie zawsze tak wyglądał -  w najgorszym momencie ważył aż 127 kilogramów. Waga utrudniała mu życie – nie mógł wykonywać nawet podstawowych czynności jak wiązanie butów. Teraz stara się pomagać innym i pracuje z tymi, którzy tak jak kiedyś on, marzą by zrzucić dodatkowe kilogramy. Kiedy zdecydował się na odchudzanie i co go to tego zmotywowało?