Dzień Dobry TVN

sezon 30

Dzień Dobry TVN

Ciąża to jeden z najpiękniejszych, ale zarazem najtrudniejszych okresów w życiu każdej kobiety. Z jednej strony oczekiwania na maleństwo budzą wiele pozytywnych emocji, z drugiej nadprogramowe kilogramy i brak aktywności nie wprawiają w pozytywne samopoczucie. Nikt jednak nie powiedział, że ciężarne panie nie mogą ćwiczyć. Odpowiednio dobrany trening zadziała zbawiennie. Jak go wykonać? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziały trenerka i dietetyczka Edyta Litwiniuk oraz aktorka Klaudia Halejcio.

Kontrowersyjne pieluchy w przedszkolach publicznych

Czy przedszkole może odmówić przyjęcia dziecka, które korzysta z pieluch? W Polsce nadal zdarzają się takie sytuacje. Co na ten temat mówią przepisy? Na ten temat w reportażu „Dzień Dobry TVN” wypowiedziały się między innymi: prawniczka Justyna Orlińska i psycholog Karla Orban.

Czy każdy trzylatek jest gotowy na odpieluchowanie?

Odpieluchowywanie to jedno z największych wzywań, z jakim muszą zmierzyć się zarówno rodzice dziecka, jak i samo dziecko. Wielu rodziców etap ten porównuje do pierwszych prób samodzielnego jedzenia, które wiąże się nierozłącznie z ciągłym sprzątaniem, praniem i myciem maluszka. Kiedy rozpocząć odpieluchowywanie i jak rozpoznać gotowość dziecka? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziały: mama trójki dzieci i blogerka Anna Stożek oraz doradca rodzicielski Mariola Kurczyńska.

Łukasz Skop i pierwsze wysiewy na działce

Połowa kwietnia to dobry czas na pierwsze wysiewanie roślin w szklarni. Jak przygotować jej wnętrze do wysiewu nasion? Jakie rośliny należy wysiać o tej porze roku? Swoimi ogrodniczymi poradami w „Dzień Dobry TVN” podzielił się Łukasz Skop.

Słodkie przepisy Szymona Czerwińskiego

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Szymon Czerwiński zaprezentował swoje przepisy na sprawdzone słodkości. Jak zrobić proste placuszki bananowe?