Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

W Białymstoku przy ulicy Hallera 25 powstał ogromny mural Zenka Martyniuka. Na Instagramie Sara Boruc pochwaliła się ciążowym brzuszkiem, a Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie córki Marysi, która obchodziła 11 urodziny. Świat muzyczny zachwycił się pierwszym singlem z nowej płyty Madonny.

Artyści wspierają strajkujących nauczycieli

W Warszawie odbył się koncert, który był wyrazem wsparcia dla strajkujących nauczycieli. Wystąpili na nim m.in.: Marysia Sadowska, Kayah, Igor Herbut i Urszula Dudziak z córką. Przed kamerami gwiazdy opowiedziały dlaczego wspierają nauczycieli.

Igor Herbut będzie miał syna!

Igor Herbut ogłosił, że niedługo zostanie ojcem i nie ukrywał swojego szczęścia. Mateusz Hładki dowiedział się, że artysta spodziewa się syna. – Mam nadzieję, że niedługo będę mógł mu zaśpiewać – wyznał muzyk. Jakie imię wybrał z partnerką i jak przygotowuje się do pojawienia się na świecie dziecka?

20 lat od wydania płyty Kayah i Gorana Bregovica

Kayah opowiedziała o blaskach i cieniach współpracy z Goranem Bregovicem. – Dla mnie spotkanie go i współistnienie muzycznie jest przygodą życia, taką wielką podróżą i spełnieniem marzeń – zdradziła artystka. Piosenkarka opowiedziała także o nowym utworze „Dawaj w długą”. Czy okaże się on hitem lata?

Plotki z życia gwiazd

W studiu „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki opowiedział o najnowszych informacjach ze świata gwiazd. Numerem jeden wciąż jest sprawa Jarosława Bieniuka, który wyszedł z aresztu. Dziennikarz odczytał oficjalne oświadczenie piłkarza, który zapewnia o swojej niewinności.

Jak zrobić wianek wielkanocny?

Iza i Monika Jurasik, autorki bloga wnętrzarskiego, pokazały, jak samodzielnie wykonać efektowny wianek wielkanocny ze wstążek, pisanek i sztucznych kwiatów.