Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

Pierwszy raz od 200 lat brama Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego została otwarta dla turystów zimą. Bartek Jędrzejak sprawdził, dlaczego ogród nazywany jest “Magicznym Botanicznym”. Przy okazji przedstawił prognozę pogody na dziś. Czy to kolejny ciężki dzień dla meteopatów?

Gdzie na narty w tym roku?

Polacy chętnie wyjeżdżają na narty za granicę, a ulubione kierunki to Włochy, Austria i Słowacja. Warto pamiętać, że aktualna sytuacja związana z pandemią koronawirusa nadal jest niepewna. - Jest pandemia, Omikron w Europie szaleje. W związku z tym to wszystko może się zmieniać z tygodnia na tydzień - powiedział Marcin Sawicki. Dziennikarz w studiu “Dzień Dobry TVN” sprawdził, które kierunki podróży wiążą się z odbyciem obowiązkowej kwarantanny. Jak zaplanować wyjazd na narty w obliczu pandemii?

Zapiekanki ziemniaczane Szymona Czerwińskiego

W Polsce mamy aż 120 odmian jadalnych ziemniaków. Szymon Czerwiński w kuchni “Dzień Dobry TVN” przedstawił kilka pomysłów na zapiekanki ziemniaczane. Jak przygotował zapiekankę warzywną z boczniakiem? Jakie jeszcze przepisy zdradził?