Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Świadome planowanie rodziny jest niezwykle istotne. W dzisiejszych czasach medycyna rozwija się w niezwykle szybkim tempie, dlatego dzięki wielu dostępnym metodom antykoncepcji można zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą, bez obawy o swoje zdrowie. W studiu „Dzień Dobry TVN” Anetta Karwacka wyjaśniła, jakie są metody antykoncepcji długoterminowej. Czy dzięki przyjmowaniu hormonów można pozbyć się miesiączki?

Pogoda na dziś

Dorota Gardias zaprezentowała prognozę pogody na zbliżające się dni. Jakie temperatury nas czekają?

Podróże Przemka Kossakowskiego

Przemek Kossakowski to dziennikarz, którego największą pasją jest zwiedzanie najdalszych zakątków świata. W życiu prywatnym związany jest ze znaną podróżniczką - Martyną Wojciechowską. W najnowszej serii programu „Kossakowski. Wtajemniczenie 3” wyrusza w podróż po czterech kontynentach, o czym opowiedział w programie. Które miejsca wywarły na nim największe, niekoniecznie pozytywne wrażenie?

Kuchnia przepełniona warzywami

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Damian Kordas oraz Katarzyna Zadka wspólnie przygotowali różne dania, w których główną rolę grały warzywa. Jak przygotować kaszotto buraczkowe z kozim serem?

Jak dbać o włosy?

Trycholog Magdalena Szymczak odpowiadała dzisiaj na pytania związane z pielęgnacją włosów. Internauci pytali o to, w jaki sposób mogą przyspieszyć ich porost i zatrzymać wypadanie. – Musimy zacząć od tego jaka jest przyczyna – podkreśliła specjalistka. Ekspertka wyjaśniła również, czy używając naturalnych barwników uzyskamy taki sam efekt, jak u fryzjera.