Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska przygotowała skrót informacji ze świata show-biznesu. Czy aktorzy Angelia Jolie i Brat Pitt już się rozwiedli? Kiedy na świat przyjdzie dziecko pary książęcej Meghan i Harry’ego?

Jak gwiazdy spędzą święta?

Gwiazd zdradziły w „Dzień Dobry TVN”, jakie mają plany na święta wielkanocne. – Ja te święta spędzam w Warszawie wyjątkowo, w nowym komplecie – powiedział model Rafał Maślak. Jakie potrawy przygotuje restauratorka Lara Gessler? A jak święta będą  wyglądały u Karoliny Pisarek? – Mój mężczyzna przyjeżdża do Polski i spędzamy te święta razem – zaznaczyła modelka. – Będziemy odpoczywać, jedziemy nad polskie morze – zdradził Piotr Sałata, projektant mody.

Agnieszka Woźniak-Starak o swoich świętach pod okiem Wielkiego Brata

Jak będą wyglądały święta prowadzącej program „Big Brother”? – Trochę rozwaliłam rodzinie święta przez program, bo mamy odcinek na żywo w Niedzielę Wielkanocną – powiedziała. Czy rodzina odwiedzi ją na planie?

Czy gwiazdy zrezygnują z mięsa w święta?

Dość popularne wśród polskich gwiazd stało się przechodzenie na wegetarianizm. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się, czy gwiazdy zrezygnują z mięsa w święta. – Muszę trzy razy dziennie mięso jeść – powiedział model Rafał Maślak. – Jestem tradycjonalistką, kocham mięso – zdradziła modelka Karolina Pisarek.

Katarzyna Warnke o swoich sposobach na idealną sylwetkę

Jak Katarzyna Warnke dba o formę? – Mam cztery dychy, więc muszę uważać – zdradziła. – Ale z przyjemnością o to dbam – dodała aktorka. Jak czuje się po tym, jak przestała jeść mięso?