Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

Hardkorowy Koksu, czyli Robert Burneika, wraz z partnerką Kają postanowili wybudować dom na warszawskiej Białołęce. Ich dom także będzie… hardkorowy. Powstaje on na dachu siłowni Burneiki! – Nietypowy trochę projekt. Ludzie nam mówili, że puknijcie się w głowy – powiedział sportowiec.

Jaki tata, taki syn

Szymon „Siara” Syrzistie jest mistrz Polski w kolarstwie grawitacyjnym, a swoja pasją zaraził syna. – Chciałbym być mistrzem, jak mój tata – powiedział Jaś.

W czasie ferii dzieci się nie nudzą

Tegoroczne ferie różnią się od wszystkich innych. Empik zadbał o dzieciaki i zorganizował darmowe warsztaty online „Przecinek i Kropka”. Na czym polegają i jak wziąć w nich udział? O tym opowiedzieli Przemysław Staroń, ambasador warsztatów, oraz Elżbieta Pogoda, prowadząca warsztaty.

Trwała – hit 2021 roku

Po latach do łask powróciła trwała. Ta w porównaniu do tej sprzed lat nie niszczy włosów. Fryzjerka Anna Jarosz opowiedziała o tym, jak pielęgnować kręcone włosy.

W świecie baśni i legend

Diana Kautz przedstawiła prognozę pogody na dziś.

Wegezupy dla całej rodziny

Z okazji światowego dnia wegetarianizmu w kuchni „Dzień Dobry TVN” Jan Kuroń przygotował bezmięsne zupy. Jak zrobić chlebową z cieciorką, kapuścianą, cebulową oraz fasolową z dynią i jarmużem?

Kamil Kowalski – „Wiosna we mnie”

Na scenie „Dzień Dobry TVN” wystąpił Kamil Kowalski z piosenką „Wiosna we mnie”.