Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Wczoraj katedra Notre Dame - jeden z symboli Paryża - stanęła w ogniu. W studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska opowiedziała o poruszeniu w mediach społecznościowych związanym z tragicznym pożarem.

Barbara Kurdej-Szatan po raz pierwszy z siostrą Katarzyną

W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską aktorka Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o relacjach ze swoją starszą siostrą Katarzyną. Czy rodzeństwo wspiera się zarówno zawodowo jak i prywatnie?

Agnieszka Woźniak-Starak o swoich urodzinach

Dziennikarka opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o nastrojach przed swoimi urodzinami. Czy zaplanowała wielką imprezę?

Jak wyglądają kulisy „Big Brothera” ?

Agnieszka Jastrzębska zapytała prowadzących „Big Brothera” o kulisy programu.  Czy są w stanie przewidzieć kolejne kroki bohaterów? Jakie są relacje między współpracownikami i co sądzą o uczestnikach? - Ja przede wszystkim podziwiam tych wszystkich, którzy zdecydowali się na wejście do domu Wielkiego Brata - wyznał Bartek Jędrzejak.

Alicja Walczak o swojej drodze duchowego rozwoju

Uczestniczka pierwszej edycji „Big Brother” Alicja Walczak opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o swoim życiu po wyjściu z domu Wielkiego Brata oraz o walce z nowotworem. Jakie miała plany na swoją karierę? Czy spełniły się jej marzenia? Fotografka opowiedziała również o drodze duchowego rozwoju. Czy wiara pomogła jej w trudnych momentach?