Dzień Dobry TVN

sezon 42

Dzień Dobry TVN

Etykiety ubrań powinny zawierać rzetelne informacje mówiące o tym, z jakich surowców zostały wyprodukowane te materiały. Niedawno ukazał się raport z kontroli UOKiK’u, dotyczący fałszowania składu surowcowego odzieży – okazuje się, że informacje na wszywkach nierzadko mijają się z prawdą. Na ten temat rozmawialiśmy w dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN” z Małgorzatą Cieloch oraz prof. Michałem Puchalskim.

Wiosenne potrawy z serem

Piotr Kucharski zaproponował dziś dania z dodatkiem aromatycznego sera pleśniowego. Czy pyszna perliczka w sosie zasmakuje naszym gościom podczas świątecznego obiadu?

Modna gwara

Karolina Stanowska, Paulina Strączek i Klaudia Klimczyk na swoich profilach społecznościowych biją rekordy popularności. Czym właściwie influencerki przyciągnęły tak wielu followersów? To wszystko dzięki gwarze i językom regionalnym. Czy są dumne ze swoich korzeni?

Polska aplikacja do zdjęć, z której korzysta cały świat

Gościliśmy dziś Tomasza Młodzkiego, który wraz ze swoim zespołem wymyślił aplikację, z której dziś korzysta cały świat. Jak wpadli na pomysł, by stworzyć program umożliwiający samodzielne zrobienie dobrego zdjęcia do dokumentów – bez studia, fotografa i specjalistycznej wiedzy?