Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

#artchallenge to kolejne zyskujące na popularności wyzwanie internetowe. Polega ono na tym, że wyzwana osoba ma za zadanie odtworzyć jakieś dzieło sztuki przy pomocy wszystkiego, co ma pod ręką. Z okazji Dnia Stuki prowadzący „Dzień Dobry TVN” postanowili przyłączyć się do zabawy. Jak im poszło?

Mandaty w czasie epidemii. Jak działają?

Po wprowadzeniu przed rząd ograniczeń w przemieszczaniu się posypały się mandaty. W sieci pojawiły się filmiki nagrywane przez osoby, które zatrzymała policja. W jakich sytuacjach faktycznie naruszamy przepisy? Co należy robić, żeby unikać mandatów, których wysokość może sięgać nawet 30 tysięcy złotych? O tym opowiedzieli: radca prawny Piotr Dobrowolski i ekspert bezpieczeństwa ruchu drogowego Marek Konkolewski.

Jakie są najlepsze ćwiczenia na kręgosłup?

Kręgosłup wiele znosi każdego dnia, zwłaszcza teraz, kiedy ograniczamy aktywność fizyczną i większość czasu siedzimy przed ekranami telewizorów i komputerów. Na ratunek przyszedł trener Patryk Puczyłowski, który pokazał ćwiczenia na odcinek lędźwiowy i lędźwiowo-biodrowy.

Michał Kulik i jego magiczne sztuczki

W studiu „Dzień Dobry TVN” iluzjonista Michał Kulik zaprezentował wyjątkowe sztuczki magiczne. Czy spodobały się prowadzącym?