Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Dziennikarka Katarzyna Bosacka, aktorka Monika Mrozowska i psycholog Marta Bąkowska rozmawiały o wsparciu rodziców dla dziecka, które stresuje się egzaminami. – Tuż przed egzaminem troszkę wyluzować, postawić na wysiłek fizyczny, głębokie oddychanie – powiedziała w „Dzień Dobry TVN” Bąkowska. Czy rodzice powinni wziąć dzień wolny na czas egzaminów dziecka, aby go wesprzeć? Jak zareagować na niezdany egzamin?

Klaudia po wyjściu z domu Wielkiego Brata

Klaudia Marchewka odpadła z „Big Brothera”. Jak wspominała udział w show? – Miałam zupełnie inne wyobrażenie – zdradziła. – Wydawało mi się, że jestem silniejsza – dodała. Gościem był też były uczestnik programu Maciej Borowicz, który komentował to, co wydarzyło się w domu Wielkiego Brata.

Dereszowska i Foremniak – kobiety „Odwróconych”

Aktorki Małgorzata Foremniak, Eliza Rycembel i Anna Dereszowska to bohaterki serialu „Odwróceni. Ojcowie i córki”. Na planie odwiedziła je dziennikarka Kinga Burzyńska. – Fajnie się wraca do postaci, którą się lubiło – powiedziała Foremniak. – To wspaniałe spotkać się z takimi aktorkami, które były dla mnie idolkami – zaznaczyła Rycembel.