Dzień Dobry TVN

sezon 42

Dzień Dobry TVN

Michał Żebrowski był gościem kolejnego odcinka w cyklu „Krótka piłka”. Przy okazji aktor pokazał naszemu reporterowi zaplecze Teatru 6. Piętro, którego jest współwłaścicielem i dyrektorem. Co robi Michał, gdy zapomina tekstu? - Zdarzyło mi się, dyrektorowi teatru, uciec ze sceny. Dla mnie, jak aktor zapomina tekstu, a szczególnie ja, to tak, jakby się kończył świat - powiedział Michał Żebrowski. Czy nadal odczuwa tremę? Na jakie jeszcze pytania udzielił odpowiedzi Mateuszowi Hładkiemu?

Krótka piłka z Pauliną i Damianem

Mateusz Hładki zaskoczył dziś prowadzących „Dzień Dobry TVN” i zaproponował „Krótką piłkę” na żywo z Pauliną Krupińską-Karpiel i Damianem Michałowskim. Duet prowadzi wspólnie program już od 5 marca 2020 r. Jakimi są partnerami? Kto wcześniej wstaje? Za co najbardziej się lubią? Na te i na inne pytania odpowiedzieli w rozmowie z dziennikarzem.

Co nowego w show-biznesie?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki przedstawił najnowsze informacje ze świata gwiazd. Opowiedział między innymi o Britney Spears, jednej z najbardziej rozpoznawanych piosenkarek na świecie. Choć Britney praktycznie wycofała się z show-biznesu, to jej życie prywatne wciąż budzi ogromne emocje. Szczególnie teraz, gdy artystka wyznała, że jest w kolejnej ciąży. Wraz z ukochanym Samem Asgharim spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka. Jakie jeszcze newsy przedstawił dziennikarz? Co słychać u Cristiano Ronaldo?

Dawne tradycje wielkanocne

Święta wielkanocne coraz bliżej. Z tej okazji Bartek Jędrzejak wybrał się do Żywieckiego Parku Etnograficznego w Ślemieniu, aby przyjrzeć się dawnym tradycjom wielkanocnym i przygotować tradycyjne świąteczne śniadanie z jajkiem. Przy okazji prezenter przedstawił prognozę pogody na dziś.

Ceny u fryzjerów wbijają w fotel

Ceny u fryzjerów wbijają w fotel. Choć jest coraz drożej, nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić. Szalejąca inflacja oraz wysokie ceny gazu i energii znacząco wpłynęły na ceny usług fryzjerskich. Dlatego wiele kobiet zaczęło korzystać z turystki fryzjerskiej. Czy warto jeździć do innych miast, aby mniej zapłacić? Ile obecnie kosztuje wizyta w profesjonalnym salonie? - Najwyższa stawka, jaką można u mnie zapłacić wynosi 5 tysięcy złotych. Jest to bardzo wysoka jakość kosmetyków - zdradził Łukasz Urbański, stylista fryzur. Jaka jest minimalna kwota za koloryzację?

Totalna metamorfoza Weroniki Zoń

Weronika Zoń to uczestniczka 10. edycji „Top Model”. Modelka weszła do programu ze złotym biletem. Dziś odwiedziła salon fryzjerski Łukasza Urbańskiego, aby przejść ogromną metamorfozę. Jak Weronika czuje się w nowej wersji? - Zawsze byłam brunetką. Nie wiedziałam, że to jest możliwe. Jestem zachwycona - wyznała modelka. Stylista fryzur zdradził, że metamorfoza trwała aż 13 godzin. Jak farbować włosy, aby ich nie niszczyć?