Dzień Dobry TVN

sezon 18

Dzień Dobry TVN

Włosy czuciowe, czyli wibrysy to występujące u niektórych ssaków grube, proste i sztywne włosy zlicznymi zakończeniami nerwowymi. Do czego służą u kotów i psów? O tym opowiedziała Sonia Maciuszek - certyfikowany behawiorysta zwierzęcy.

Ania i Bartek Dawidowscy o swojej kwarantannie na Morzu Karaibskim

Długotrwały pobyt w domu wzmaga marzenia o egzotycznych podróżach i tropikalnych zakątkach świata. Jak w praktyce wygląda kwarantanna pod palmami? Na to pytanie odpowiedzieli Ania i Bartek Dawidowscy, którzy od 5 lat mieszkają i pływają trimaranem po Karaibach.

Joanna Nowak i jej sześć lat w podróży z dzieckiem

Joanna Nowak sześć lat temu spakowała plecak i ruszyła z 20-miesięczną córką w podróż do Ameryki Południowej. Od tego czasu podróżują po świecie mając 23 złote na osobę dziennie. Przejechały całą Amerykę Łacińską i dużą część Azji, ale gdy były na Sri Lance wybuchła epidemia, więc wróciły do Polski. O swojej niezwykłej wyprawie Joanna Nowak opowiedziała w „Dzień dobry TVN”.

Jak wykorzystać resztki po świętach? Kuchnia Piotra Kucharskiego

W swojej wrocławskiej kuchni Piotr Kucharski pokazał, jak wykorzystać resztki po świętach wielkanocnych. Jak zrobić keks z resztek ciast?

Owoce z plasteliny. Jak je zrobić?

Podczas pobytu w domu możemy chwytać się różnych ciekawych aktywności. Animatorka Kasia Wierbiłowicz pokazała, jak w łatwy sposób ulepić coś niezwykłego z plasteliny i modeliny.