Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

Wiele kobiet decyduje się na doklejanie sztucznych rzęs. Czy są bezpieczne dla zdrowia? – Poruszamy się w obrębie naszego aparatu ochronnego, czyli powiek i rzęs – powiedziała w „Dzień Dobry TVN” Monika Dzięgielewska. Jakie reakcje alergiczne zachodzą po stosowaniu kleju do sztucznych rzęs? - Oprócz tego, że powoduje zapalenie brzegu powieki, powoduje obrzęk powieki, to sam ten uraz spojówki i rogówki może być bardzo niebezpieczny – zaznaczyła okulistka. Jakie mogą być konsekwencje?

Jak biegać, by nie zrobić sobie krzywdy?

Prezenterka pogody Dorota Gardias i fizjoterapeuta oraz instruktor biegania Szczepan Figat rozmawiali na temat tego, jak biegać, aby nie zrobić sobie krzywdy.

Pupazza – włoski symbol płodności

Cristina Catese zdradziła w kuchni programu przepis na pupazzę babci Elisy.

Rzucił wszystko, założył schronisko w Afryce

Dean Schneider pracował w finansach, miał firmę i zatrudniał 45 osób. W rozmowie z dziennikarzem Marcinem Sawicki opowiedział o tym, jak porzucił uporządkowane życie i zamieszkał w Afryce. – Kupiłem gospodarstwo, które ma 360 hektarów, wokół afrykańska przyroda, a ja zbudowałem schronienie dla zwierząt – powiedział. – Większość zwierząt trafia do mnie po okropnych przeżyciach, mamy ośrodek rehabilitacji – dodał. Kto nauczył go opieki nad zwierzętami? Jak wygląda jego dzień? – Codziennie zdarza się coś innego – zaznaczył.

Loteria „Postaw na „Dzień Dobry!”