Dzień Dobry TVN

sezon 6

Dzień Dobry TVN

David Gaboriaud w związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi zaproponował ciekawe przepisy na pyszne potrawy. Kucharz wykorzystał bulion w słoiku do zamarynowania szynki do pieczenia. Dlaczego warto tak przygotować mięso?

Łukasz Wiśniowski – specjalista od kostki brukowej

Łukasz Wiśniowski niedawno dołączył do drużyny CCC Team. Czy od zawsze pasjonował się kolarstwem? – Sport był od zawsze w moim życiu – zdradził. W programie opowiedział, jak wygląda jego treningowy rytm dnia. Za co najbardziej ceni środowisko sportowe?

Pierwsza polska drużyna w kolarskiej elicie

Po raz pierwszy w historii mamy polską reprezentację w najwyższej lidze kolarskiej. W grupie CCC TEAM jest pięciu naszych rodaków. W studiu „Dzień Dobry TVN” dziennikarz Eurosportu Adam Probosz opowiedział o tym, jak ocenia szanse Kwiatkowskiego i Majka na wielkie zwycięstwa. – Jest szansa na polski triumf w Tour de France – stwierdził komentator sportowy.

Pogoda na dziś

Tomasz Zubielewicz pokazał najciekawsze palmy wielkanocne na konkursie w Lipnicy Murowanej. Prezenter przedstawił również prognozę pogody na najbliższe dni. Czy wiosna w końcu przyjdzie?

„Szóstka” – serial o problemach zdrowotnych i moralnych

„Szóstka” to nowy serial obyczajowy, z medycznym wątkiem w tle. Przedstawia on skomplikowane relacje między bliskimi, którzy są w trakcie przygotowań do przeszczepu łańcuchowego. W studiu „Dzień Dobry TVN” Marianna Zydek oraz Mateusz Rusin, którzy są odtwórcami głównych ról, przybliżyli czym jest transplantacja krzyżowa oraz opowiedzieli o pracy na planie zdjęciowym.